Satışını yaptığımız aküler:

5, 8, 10 veya 12+ yıl ömür beklentili; 5Ah -150Ah aralığındaki kuru tip bakımsız aküler


VRLA Akü Özellikleri:

Tam bakımsızdır.
Tam kapalı benzersiz yapısı sayesinde elektrolit sızıntısı oluşmaz.
Geniş sıcaklık değerleri arasında çalışabilir. (İdeal sıcaklık 20-25°C olup bu değerin altında ve üstündeki uzun süreli çalışma akü ömrünü olumsuz etkiler.)
Kapasite, elektrolit ve servis ömrü kaybı olmaksızın yatay veya dikey pozisyonda çalıştırılabilir. (sürekli ters pozisyonda kullanım haricinde)
Tampon şarjda veya periyodik şarjda kullanıma uygundur.
Ortalama deşarj derinliğine bağlı olarak 1000'in üzerinde şarj / deşarj edilebilir.
Derin deşarjlardan sonra bile kolay şarj kabul etme özelliğine sahiptir.
Cam elyaflı separatörlerden oluşan elektrolit süspansiyon sistemi elektrolit kaçağını önleyerek maksimum servis ömrü sağlar.
Normal kullanım süresince ortaya çıkan gazın %99'dan fazlasını kendi içinde tekrar kullanır.
Gaz basıncının yüksek değerlere ulaşması halinde gaz fazlasını dışarıya veren bir valf sistemi bulunmaktadır. (Valve Regulated Lead Acid – VRLA)

ENERSYS AKÜ

EnerSys 100 yılı aşkın akü tecrübesi ve geniş ürün yelpazesiyle endüstriyel uygulamalar için depolanabilen enerji çözümlerinde küresel lider konumudadır. kullanım süresi boyunca mükemmel performans gösteren EnerSys aküleri, 3E LTD. olarak en uygun şartlarla kullanımınıza sunuyoruz.

EnerSys Genesis
Geniş amaçlı gereksinimler için dizayn edilmiş bu VRLA aküler UPS, güvenlik sistemleri, acil aydınlatma ve tıbbi alanlar gibi çeşitli uygulamalarda üstün nitelikli performans sağlar.


EnerSys Datasafe
Yüksek güç gereksinimleri için dizayn edilmiş bu VRLA aküler UPS’lerde ve iş istasyonlarından data merkezlerine kadar tüm ihtiyaçlarda kullanılmaktadır.Yuasa
FirstpowerRitar