3E LTD kurucu ve uzmanları, 1990 ve 2005 yılları arasında önce Simko-Siemens A.Ş. bünyesinde, daha sonra da Masterguard Güç Kaynakları Ltd. Şti.’nde UPS ve Ekipmanları üretim, satış ve servis faaliyetlerini yürütmüş ve yönetmişlerdir. Nisan 2005’deki kuruluşundan itibaren, 3E Elektrik Elektronik Enerji ve Tic. Ltd. Şti. çatısı altında aynı faaliyetlerini sürdürmektedirler.

3E LTD'in dinamik ve deneyimli uzmanları ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ anlayışıyla hizmet vermektedir. Böylece Güç Kaynağı ve Enerji alanında müşterilerinin en yakın danışmanı ve çözüm ortağı olmaktadır.

3E LTD İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Gaziantep'te en geç 4 saat içinde arızaya müdahale ve 48 saat içinde çözüm sunacak hız ve esnekliğe sahip bir organizasyon niteliğindedir. Yurt çapında dördü fakülte mezunu, altısı Elektrik- Elektronik tekniker ve teknisyeni olmak üzere sertifika sahibi toplam 10 uzmanıyla ‘koşulsuz müşteri memnuniyeti’ni esas almakta, servis kalitesini ön planda tutmakta ve müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır.

3E LTD,
Her biri, uzmanı olduğu cihazlarla ilgili üretici firma eğitim ve sertifikasına sahip uzmanları
Olası arızalara kısa sürede müdahale ve çözüm olanağı,
Kalite ve performansı sürekli olarak geliştirme ilkesiyle en kaliteli ürün ve servisi en ekonomik koşullarla sunma azim ve kararlılığındadır.

Bu vesile ile;

Çağdaş uygarlık yolunda hızla ilerleyen Türkiye’mize,
Hedefe ulaşma azim ve kararlılığına sahip bütün müşterilerimize,
Tüm çalışanlara ve değer yaratanlara
en içten başarı dileklerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,